• Index
  •  » Nowe forum
  •  » CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

#16 2008-03-14 17:21:47

Julka :P

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

ach jakie z was feministki...

Offline

 

#17 2008-03-14 22:36:22

ratherdead

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

ja ogolnie Ci powiem, ze rozumiem, ze jak dziewczyna jest rozdekoldowana to normalne, ze koles będzie jej się patrzył w dekolt. Ale czy dziewczyna nie ma prawa wymagać tego, by facet wiedział, gdzie dziewczyna ma oczy?
Sczeście, ze znam miłych ludzi płci męskiej, którzy do normalnych nie należą.

Offline

 

#18 2008-03-15 18:20:22

Agata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

mmm... Niektóre dziewczyny najpierw same prowokują facetów ubiorem makijażem itd. a później się dziwią, że facet widzi w nich tylko ciało… Bo ubiór raczej jest znikomy…  Oczywiście faceci się z tego cieszą bo po co z dziewczyną rozmawiać itp. Skoro i tak więcej się nie zobaczy – wszystko jest na wierzchu ;p Współczuje im trochę bo później dostają baty za to, że patrzą a w końcu od tego mają oczy.
Co do ideałów po co komu ideał? Ideały są nudne…
Dziewczyny nie miałybyśmy na co narzekać! (Nie byłoby tego tematu:)

Offline

 

#19 2008-03-15 19:09:15

odlotaniolow

Długoszak

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

Ahh ; D no wiec. FAkt. sa dziewczyny ktore bardzo prowokuja : ) JA nie mowie ze jestem swieta, bo ja tez lubie prowokowac.  ^. Lubie zwracac na siebie uwage facetow... no nie ukrywam tego ; p No ale staram sie tez nie przesadzac. I nie robic z siebie dziwki... No a nie ktorzy faceci przeginaja. I to trzeba przyznac. Bo jak juz dziewczyna ma bluzke z dekoltem, to oni od razu by chcieli nie wiadomo co... Nie toleruje na przyklad klepacia po tylku. I to bardzo.!  mHhm. Nie twierdze ze ja jestem swieta ; p No ale oni tez nie sa. ^ ^  Noo : D A co do idealu. to zagdzam sie. Idealu sa nuudne. ; ) I czy wogole istnieja?

Pozdrawiaam

Offline

 

#20 2008-03-30 20:44:36

Krajes93

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

No widzę laski , że mialyscie doczynienia z facetami jak to Maciewk ujął " Kutasami albo innymi roslinkami"

I oczywiscie cziesze sie ze są takie laski jak Julka xD  Jedna mądra... i wie ze bez nas - facetow nie bylo by zycia

Ale uwazam iż bez laski zaden facet by nie wytrzymal



i wogole dzisiaj psuje glowe. kuuuuurde! xD

pozdro xD

Offline

 

#21 2008-05-08 19:53:01

blizejxnieba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 46
Punktów :   

Re: CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

Zgadzam się. Prowokują, oj prowokują. i to jak. ;]

Ideały.? Droga Aniu. moim zdaniem Ideały istnieją w bajkach. a bajek realnych [masło maślane.] nie ma. więc i nie ma ideałów.
Co do swojego ideału to wiecie... połączyć charakter jednego, urodę drugiego. To by był. xD ale jak wiadomo wady trzeba akceptować. Zresztą, wady nawet są fajne. Co by było gdyby tylko były same zalety. ey. nic by nie było.

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » CHŁOPAKI-SŁABA PŁEĆ CZY WAŻNY ELEMENT TEGO ŚWIATA???

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hple.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl www.rammstein.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.politologia-ur.pun.pl