Nieoficjalne Forum ZSK

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

#1 2008-03-20 22:24:28

ratherdead

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 31
Punktów :   

Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

Dodałam ten temat własciwie dlatego, że chciałam się jakoś poudzielac na tym forum. Większość dodała jakiś temat to stwierdziła, ze i na mnie pora ^^.
Otóż mam nadzieję, zę nie uznacie mnie za wścibską, ale chciałabym jak sam temat mówi, byście wypowiedzieli się na temat Waszej rodzinki x)). Zachęcam do pisania.

No to moze od razu się wypowiem.
W moim wypadku moja rodzina to typowy dom wariatów. Moza dlatego chce zostać psychiatrą -.-". Najbardziej świrnięty jest mój tata. To pierwszy realny, zalegalizowany człowiek fantasta i przy okazji osoba, którą podziwiam najbardziej. Co prawda cztery kobiety w moim domu (nie wliczając mojej suczkix)) owinęły go sobie wokół palca, ale nie przeszkadza mi to go podziwać. Moja mama jest jedynym glosem rozsądku w tym domu. Podziwęm te kobiete na równi z tata. Nie znam bardziej pracowitej osoby niż ona. Moje siostry sa glupie. Posiadam dwie: starsza i młodszą. Obydwie uwielbiam, jesteśmy bardzo zgodne. Kolejnym czlonkiem mojej rodziny jest czlowiek Fantasta. Mieszka na strychu. jest bardzo tajemniczy i skryty. Na koniec wymienie moje dwa psy. Teoretycznie sa rasowe. Tez są świrami, które nie wiedzą gdzie sikać -.-"

Offline

 

#2 2008-03-21 21:15:30

Julitax)

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

To może teraz ja ? xd
Moja rodzina hm.....najlepiej to w ogóle bym sie do niej nie przyznawała ale już skoro muszę ;P Może zacznę od moich rodziców ? Mama - to jedyna normalna istota w naszej familii, jedyna która jako tako myśli i tylko i wyłącznie dzięki niej nie pomarliśmy jeszcze z głodu ;P Jej zajęcia ? Praca ,gotowanie,sprzątanie ,praca,gotowanie , sprzątanie....i tak w kółko. Totalna monotonia. Tata - całymi godzinami potrafi grać w szachy czym doprowadza rodzinę do furii. No bo jak można 3 godziny siedzieć przed komputerem i gapić sie w jakieś durne kwadraciki ? xd Uwielbia godzinami siedzieć i nic nie robić. Jest w tej dziedzinie mistrzem i pobił w niej  wszystkie możliwe rekordy ^^ No cóż został jeszcze mój brat. Tak jak ja fanatyk piłki nożnej. Widujemy się b.rzadko a szkoda bo czasem naprawdę fajnie się z nim gada. Tak naprawdę jest jedyną osobą w rodzinie z którą mogę pogadać o wszystkim. No dobra...nie o wszystkim ^^ W każdym razie mogę na nim polegać i myślę że to właśnie on najlepiej zna mój charakter. Zwierząt niestety nie posiadam. A szkoda, bo naprawdę lubię zwierzęta. ( Już wiecie co możecie mi kupić na 15 urodziny -.- To była tak mała aluzja xd Aha i proszę nie kupujcie mi kotów bo moja mama ich nie cierpi ). Pozdrawiam ;-*

Offline

 

#3 2008-03-22 20:50:51

Alan Ziemkiewicz

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 50
Punktów :   

Re: Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

no comment

Offline

 

#4 2008-03-25 16:31:01

ratherdead

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

Julito, nie martw się, mój tata potrafi cały dzien grac w pasjansa na kompie, układac, przekładać, liczyć znaczki pocztowe, które zbiera od dzieciństwa, zajmowac się drzewkiem genealogicznym rodziny (znalazł sobie stronę w internecie, gdzie takie coś kożna robić). Doprowadza każdego do furii.

Offline

 

#5 2008-03-25 16:32:19

korcia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

No tak a moja rodzinka rozkreca sie w weekendy no bo wtedy wszyscy w komplecie są.(no bo moje siostry nie mieszkają ze mną na szczęście).A więc tak:   mamusia-najmądrzejsza i gotujaca jak Makłowicz ma 6 zmysł.Czasami ma odchyły ganiajac mojego tate po całym domu  i próbujac wylać na niego kubek z woda(nie wiadomo czemu) . Zna wszystkie gatunki kwiatów i mogłaby mieć kwiaciarnie.  Tatuś-codziennie wieczorem siedzi przy laptopiku i liczy kase(niestety nie swoja ale innych firm) i namawia mnie zebym zagrała  nim w remika, oprócz  tego ma bardo dobra pamieć do wypominania itp.  No to teraz siostrzyczki:
Agatka- najstarsza z nas 3, mózg całej rodziny , wszystkich wyzywa od kretynów ale nie to żeby była przemądrzała , potrafi wydzwonic rachunek za 4 stówy miesięcnie ale to szczegół , studiuje psychologie i robi na mnie eksperymenty. Magda - o ta to jest nieszczęśliwa , ma chłopaka na którego mówi flipek, dwie maskotki z którymi śpi, jest strasznie chuda i wydaje jej sie ze jest ładna , a czasami mówi do siebie .Jej najlepsza rozrywka to kłótnia z agatą i mimo że jest po studiach to ma mózg przedszkolaka,całą pensje potrafi rozsiać na gry planszowe.Mnie wszyscy znaja , a przynajmniej troszeczke .Aha no i zwierzaki .Oprócz tofika i dudy to mam jescze zdechłego królika i mnóstwo przejechanych kotów których imion nie pamietam:)Ogólnie to moja rodzinka jest (według niektórych)nawet normalna

Offline

 

#6 2008-03-28 15:49:48

Filip Rutkowski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

siemka wam:) a moja rodzinka to jest czasem tak zwalona ze zal.pl no ale rodziny sie nie wybiera:P:(pozdro for all

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Wasza rodzinka - całe życie z wariatami czy typowa ciepła atmosfera

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumzswnf.pun.pl www.internat.pun.pl www.slipup.pun.pl www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.nowalia.pun.pl