#16 2008-03-13 20:14:29

blizejxnieba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 46
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

Bez sensu?  hahah
głupiaaaa.

Offline

 

#17 2008-03-13 22:07:57

ratherdead

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

tak, napisałam już coś we wszystkich tematach, ale nie w tym. Podobnie jak Ania uważam, ze jest to bezsensu i ylko tracę na to czas. Ale to nic. Interesuje się wpływem empiryzmu i sensualizmu na dzisiajesze spojrzenie ludzi na świat i szeroko pojąta rzeczywistość. Uwielbiam czytać książki. Mądre książki. Gdzie jeste Szatan. Poza tym kocham przebywac w swoim świecie. I lubię rozmawaić z glosami w mojej głowie. No i z Czlowiekiem Fantastą. Ewentualnie z moimi psami, ale wolę z Mikuśiem, bo Kropka malo co rozumie.  Własciwie mam na imię Asia, ale nie lubię tego imienia. Ładniejsze wydaje mi się Joanna, ale to brzmi zbyt oficjalnie. Tak naprawdę to malo co lubię.

Offline

 

#18 2008-03-14 15:22:18

odlotaniolow

Długoszak

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 51
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

Ooo ; D Asiaa sie ze mna zgadzaa ^. No nie wierzee ; o Aaj ^ ^

Offline

 

#19 2008-04-23 14:59:12

sssandrusssia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

Sandra jakby ktoś pytał.... xDDDD

Offline

 

#20 2008-04-26 19:12:28

sandruniaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

a wies jestem sandra ...chodze do II d mam 14 lat interesuje sie sportem muzyka **

Offline

 

#21 2009-05-31 12:48:05

Bisior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się !

<Shatan oficialy introduce you with Mr Bi>

Ex Długoszak, który przypadkiem wpadł na forum, bo jutro pisze kolokwium z metod probablistycznych i szuka wymówki, by uniknąć nauki. Zesłany na 6 lat do ciężko chill out'owych łagrów w podziemiach Długosza, po czym za sprawą magicznych witek i dwudziestoletnich doświadczeń ze swym neurotycznie upośledzonym "ja" trafił na Automatykę i Robotykę na Politechnice Gdańskiej. Harcerz i cichy zwolennik UPRu (taka partia co to osiąga 1% poparcia społecznego), gitarowy grajek amator, twórca odmóżdżającej poezji i piosenek z gatunku tych "do szuflady", fan rpg'ów fabularnych, muzyki, książki i filmu (od czasu do czasu, ale za to smaczne kąski chapie), podróżowania jak najniższym kosztem, parówek 5zł/kg, jazdy rowerem. Narkotyzuje się tlenem wciąganym przezeń regularnie.

Niedługo sesja, więc pewnie znów coś napiszę uciekając od nauki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rggu49.pun.pl www.fragownia.pun.pl www.wonaruto.pun.pl www.cyklista.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl